Võta ühendust +372 5812 2035
KRAURE OÜ, Tamme 23-6 Haapsalu 90508

Miks reisida matkaautoga?

Miks reisida matkaautoga?

Matkaautode populaarsus on viimastel aastatel jõudsalt kasvanud, kuna inimesed hindavad järjest enam oma aega ja vabadust. Järgnevalt toome välja 5 peamist põhjust, miks valida oma puhkusereisiks just autoelamu.

 

1.  1. Matkaautoga reisides näed maailma rohkem

Matkaautoga reisides näed kindlasti maailma rohkem ja teisiti, kui näiteks lennukiga sihtkohta jõudes. Võimalik on sõita mööda erinevaid teid ning näha rohkem kohalikku elu ja olu. Ja kui märkad kuskil mõnda toredat kohta, mida esialgu oma reisiplaanidesse ei pannud, siis on igal hetkel võimalik teha peatus, et vaadata ja uudistada.

2.
2. Kõik vajalik on alati sinuga kaasas

Matkabussid mahutavad endas kõik eluks vajaliku: köök, söögilaud, WC ja dušš ning voodid. Tänu suurele pagasiruumile saab kaasa võtta ka välimööbli, grilli, jalgrattad, elektritõukerattad, surfivarustuse jpm, mida oma täiuslikuks puhkuseks vajad.

3.
3. Peatu endale meeldivas kohas

Matkaauto võid parkida endale meeldivasse kohta, eeldusel, et sinna on autoelamu parkimine lubatud. Eestis on parkimisvõimalusi väga palju ja enamus RMK aladel on matkabussid teretulnud. Seega võid valida, kas soovid veeta oma puhkust mere ääres või järve kaldal. Matkabussiga reisides võid ärgata igal hommikul uues kohas!

4.
4. Pole vaja sõltuda hotellidest ning nende check-in ja check-out kellaaegadest

Tihtipeale on õige hotelli valimine paras peavalu, sest pildid hotellidest erinevatel broneeringu lehtedel on väga uhked ja ilusad, kuid kohale jõudes saad aru, et tegemist on olnud hea fototöötlusega ning kahjuks tuleb pettuda. Matkaautoga seda muret ei ole, sest sinu elamine on sinuga kaasa. Lisaks pole matkabussiga reisides vaja sõltuda hotellidesse
sisse- ja väljaregistreerimise kellaaegadest. Jõua sihtkohta siis, kui sulle sobib ja maga hommikul nii kaua, kui sulle meeldib. Autoelamu pakub selle suurepärase võimaluse!

 

Va5. Valmista omale meelepärased söögid ise

Kuna matkaautod on varustatud köögi ja mahuka külmkapiga, siis ise omale meelepärase söögi valmistamine on tehtud väga lihtsaks. Pole vaja sõltuda söögikohtade valikust või lahtioleku kellaaegadest, sest kõik vajalik on sinuga autoelamus kaasas.

“Matkaautoga reisimine = vabadus”

Kui Sul tekkis huvi matkaautoga reisimise vastu, siis meie valikust leiad 5- ja 6-kohalised matkaautod, millega reisimine on nii hea ja mugav, kui ülapool kirjeldatud või isegi veel parem!

Tutvu meie autoelamutega siin: https://matcar.ee/#Rendi

Ja broneeri oma reis juba varakult!